Egyesületünk története képekben; 30 éves a Várpalotai Városszépítő és -védő Egyesület jubileumi évkönyve

A várpalotai Városszépítő és -védő Egyesület, valamint a THURY-VÁR Nonprofit Kft. – Krúdy Gyula Városi Könyvtár tisztelettel meghívja Önt és családját az Egyesületünk története képekben című kiállítás megnyitójára, valamint a 30 éves a Várpalotai Városszépítő és -védő Egyesület jubileumi évkönyve bemutatójára. Időpont: 2021. szeptember 2. 17:00; Helyszín: Krúdy Gyula Városi Könyvtár, kamaraterem. Köszöntőt mond Campanari-Talabér Márta polgármester. A kiállítást megnyitja: Petrovics László ny. tanár, egyesületi elnök. Közreműködnek: Budai László könyvtárvezető, Horváth Tamás igazgató, (Várpalotai Közszolgáltató Nonprofit Kft.), Sipos Tamás önkormányzati képviselő, Pócsik József igazgató, Zöld Istvánné egyesületi tisztségviselő. A felmerülő kérdésekre ill. észrevételekre a kötet szerkesztője válaszol. A program a XXXVI. Várpalotai Napok keretében valósul meg.

 

please do NOT follow this link